فروشگاه عمده فروشی آنلاین عمده بازار به منظور افزایش رضایت کاربران خود تمام تلاش خود را کرده است تا مجموعه ای از جواب سوالات متداولی که کاربران عزیز با آن روبرو می‌شوند را جمع آوری و پاسخ دهد. در صورتیکه جواب یا پرسش خود را در این صفحه پیدا نکردید، از طریق صفحه تماس با ما (تماس تلفنی یا ارسال ایمیل) با ما در تماس باشید. همکاران ما در اسرع وقت با شما در ارتباط خواهند بود.

روند ثبت محصول در سایت

عمده فروشی آنلاین عمده بازار با همکاری تولیدی ها، فروشندگان و عرضه کنندگان عمده کالا در سرتاسر کشور راه اندازی گردیده لذا داشتن شرایط زیر جهت درج محصول در سایت الزامی می باشد.

حتما باید تولید کننده، وارد کننده یا پخش کننده باشید تبلیغات تک فروشی انجام نمی شود.
حتما باید آدرس ثابت و تلفن ثابت داشته باشید و این موارد را داخل کانال یا پیج اینستاگرام درج کنید.

مشخصات فیزیکی محصول باید به طور کامل نوشته شود.

هر محصول می تواند شامل یک تا ده عکس باشد. ( توجه کنید تصاویر با کیفیت و ترجیحا عکس صنعتی و بدون هیچ گونه آرم و نوشته باشد. | سایز بیشتر از 600px)

هر محصول می تواند شامل یک یا چند ویدئوی معرفی کوتاه چند دقیقه‌ای باشد.

جهت سهولت تماس مستقیم خریدار با فروشنده، استعلام قیمت و خرید مستقیم محصول از فروشنده شماره های تماس و لینک کانال تلگرامی و اینستاگرام و شماره فعال در واتساپ فروشنده در صفحه محصول درج می شود. (شماره تماس الزامی می باشد. و جهت سهولت ارتباط برای شماره تماس و شماره واتساپ از شماره یکسان استفاده شود.)

برای درک کامل می‌توانید با کلیک بر روی همین متن از یکی از محصولات سایت بازدید نمایید.

تعرفه های درج تبلیغات

به ازای هر محصول مبلغ ۲۵۰ هزار تومان و مدت اعتبار آگهی بر روی سایت ۳ ماه می باشد. و صفحه محصول بصورت کاملا حرفه ای و اصولی برای موتورهای جستجوگر بهینه خواهد شد.

مبلغ دریافتی بابت درج یکبار آگهی هست. و هر ۳ ماه یکبار با مبلغ ۵۰ هزار تومان نیاز به تمدید آگهی می باشد.

تفاوت در هزینه درج و تمدید بابت بهینه سازی محتوای تبلیغی محصول برای موتورهای جستجو می باشد.

هزینه اختصاص اسلایدر صفحه اصلی سایت ماهانه ٢٠٠ هزار تومان می باشد و هزینه سایر بنرهای موجود در سایت نسبت به این مبلغ محاسبه می شود.